Úvodní stránka

Vážení obchodní přátelé.

představujeme Vám krájené těstoviny „Gabriela“, které jsou v České republice na trhu již od roku 2001. Prvotřídní kvalita výrobku, důvěra a spokojenost zákazníků jsou pro nás nejdůležitější kriterii. Tyto těstoviny jsou vyráběny na zakázku v Polsku a na celý průběh výroby je naší firmou pečlivě dohlíženo. Při výrobě je použita pouze vysoce kvalitní pšeničná mouka a čerstvá vejce. Naše těstoviny neobsahují žádné konzervanty ani chemická barviva. Jsou vyráběny stejnou metodou, jakou vyráběly nudle do nedělních polévek naše babičky a maminky. Jsou vaječné a udrží polévku i po ohřátí čirou.

Tradicí a kvalitou našich výrobků jsme si vybudovali dobré postavení na českém trhu. Nemáme ze strany odběratelů ani konečných zákazníků reklamace. Nemáme nedostatky v zásobování. Naopak přijímáme příznivé ohlasy a spokojenost ze strany zákazníků. Stále více nás oslovují i vedoucí restaurací s dotazy, do kterých velkoobchodů jsou naše těstoviny distribuovány, což také svědčí o vysoké kvalitě výrobku. Mezi naše zákazníky patří různé maloobchodní a velkoobchodní řetězce, kterým jsme schopni zajišťovat rychlé dodávky našich výrobků vlastní nákladní dopravou.

Podílíme se na výrobě a máme výhradní zastoupení pro distribuci výrobku v ČR. Také neseme plnou zodpovědnost za kvalitu. Neskrýváme, že by nás velmi potěšilo, pokud by se nám dostalo cti prodávat tyto těstoviny ve Vaší obchodní sítí.

Děkuji

                                  Petr Kratochvíl – jednatel společnosti

Komentáře jsou uzavřeny.